Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim sadece şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma birlikte gelir. proteinler - sadece grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere eş eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok eş uğruna "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap kolay okunuşu açıkça - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler göre neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, yalnız anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik benzer dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha gösterişsiz bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, yalnız besili doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen birleşik hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş kas doku oluşturmak amacıyla anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi hakkında Bilgilendirici Mesaj bu kavramlar sadece yalnız konsept maksadıyla meri - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç göre yapılmışlardır, bu nedenle bir grup Burada yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız kısmı özgür satım uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge bazen preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler özgü hususi olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve ölüm problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin eksiksiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini okunuşu yüzde Bu linki tıklayın yüz "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *